• info@emra.com.tr
 • 0 332 235 11 13
 • HAKKIMIZDA
  17.05.2002 yılında başladığımız öğrenci ve personel taşımacılığı işini EMRA adı ile kurumsallaştırdık. Her geçen gün kaliteli ve güvenli taşımacılığın adresi olarak adını duyuran firmamız "EMİN ADIMLARLA RAHAT YOLCULUK" adıyla sloganımız bütünleşti. O yıllarda sadece öğrenci ve personel taşımacılığı yaparken 2015 yılından itibaren kapsamını genişletmiş ve bina temizliği, yemek organizasyonu, tur organizasyonu sektörleri ile faaliyet göstermeye başlamıştır.

  Kuruluş tarihinden itibaren sektörde, genç ve dinamik yapısı ile adından birçok yerde söz ettiren, servis taşımacılığı alanında her geçen gün yenilenen ve büyüyen araç filosuyla yıllardır sizlere ve sevdiklerinize hizmet vermekteyiz. Bize emanet edilen geleceğin bilgeleri olan çocuklarımıza EMRA kalitesi ve güvenli taşımacılığı ile hizmet vermeyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyip memnuniyetinizi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

  Kaliteli ve güvenli taşıma modeli ile daha uzun yıllar sizlere hizmet vermek dileğiyle.


  Mustafa ÖZKAN
  Yönetim Kurulu Başkanı

  MİSYON
  Kaliteli, konforlu, güven duyulan, bir hizmet vererek MÜŞTERİLERİMİZİN; çağdaş bir çalışma ortamı adil ekonomik ve sosyal haklar vererek ÇALIŞANLARIMIZIN; kurallara saygılı ve sorunlara duyarlı davranarak, ÇEVREMİZİN; tercih ettiği ve referans olarak gösterdiği bir kuruluş olmaktır. Bugünlere adını yeni duyurmuş olan EMRA hep çevreye ve insanlara yararlı olabilecek işler yapıp kalitenin ve güvenin önde olduğunu insanlara göstermektedir.


  VİZYON
  Vizyon anlayışımız ; Hiçbir maddi değerin satın alamayacağı İNSAN canını kalitesini ve rahatlığın bilinciyle hizmette mükemmeliyete ulaşarak personel, öğrenci , temizlik ve tüm organizasyon işlerinde sürekli ilk tercih edilen firma olmaktır.